Liturgikus gyakorlatok tervezett időpontjai a 2014 / 2015-ös tanévben

Péter Patay, 2014. nov. 2. 12:07   [ 2015. aug. 28. 1:31 frissítve ]
A Szent István Énekes Iskola további vasárnapi liturgikus gyakorlatait az alábbi időpontokban és helyszíneken szervezzük:

-  november 23. (Krisztus Király) - 2. csoport, Szent István Bazilika
  -  november 30. (Ádvent 1. vasárnapja) - 3. csoport, Belvárosi Szent Anna Plébániatemplom (Szervita tér)
  -  december 14. (Ádvent 3. vasárnapja) - 1. csoport, Belvárosi Szent Anna Plébániatemplom (Szervita tér)
  -  február 1. (Évközi 4. vasárnap) - 2. csoport, Szent István Bazilika
  -  február 22. (Nagyböjt 1. vasárnapja) - 3. csoport, Belvárosi Szent Anna Plébániatemplom (Szervita tér)
  -  március 8. (Nagyböjt 3. vasárnapja) - 2. csoport, Belvárosi Szent Anna Plébániatemplom (Szervita tér)
  -  március 22. (Nagyböjt 5. vasárnapja) - 3. csoport, Belvárosi Szent Anna Plébániatemplom (Szervita tér)
  -  március 29. (Virágvasárnap) - felső tagozat, Belvárosi Főplébániatemplom (Március 15. tér)
  -  április 19. (Húsvét 3. vasárnapja) - 1. csoport, Szent István Bazilika
  -  április 26. (Húsvét 4. vasárnapja) - 3. csoport, Belvárosi Szent Anna Plébániatemplom (Szervita tér)
  -  május 10. (Húsvét 6. vasárnapja) - 2. csoport, Belvárosi Szent Anna Plébániatemplom (Szervita tér)
  -  ?május 17. (Mennybemenetel)? - 1. csoport, Szent István Bazilika (az időpont változhat!)

A liturgikus gyakorlatokon a beosztott tanulók számára kötelező a részvétel!

A gyakorlatok kezdési időpontja:
  -  Szent István Bazilika: 12 óra
  -  Belvárosi Szent Anna Plébániatemplom: 11:30